Minh

6.463

Vyzývavé, nadčasové, atraktívne, a ešte čistejšie línie, jednoduché tvary a dokonalé proporcie. Jednoducho povedané pre všetkých, ktorí chcú žiť jednoducho a uvoľnene. Minh spája geniálnu myšlienku technológie spaľovania, klasickú odolnú konštrukciu, ale aj zdroj tepla zaručujúci dobrý pocit užívateľovi.

Na sklade , ihneď k odoslaniu

Add to wishlist
Share
Katalógové číslo 23609
  Konštrukcia Oceľová
  Výhrevnosť 48 – 124 m3
  Vývod dymovodu horný, zadný
  Dymovod ø 150 mm
  Menovitý výkon 5 kW
  Energetická trieda A+
  Výška (mm) 1659
  Šírka (mm) 1301
  Hĺbka (mm) 474
  Hmotnosť (kg) 239
  Heat memory system
  Xtra technológia

   

  Heat Memory System

  Ľudia si často želajú, aby krbové kachle nielen rýchlo zohriali ich domovy, ale aj aby kachle odovzdávali teplo aj po vyhasnutí v ohnisku. Ako ale skombinovať možnosť rýchleho vykúrenia a dlho trvajúce naakumulované teplo? Vďaka HEAT MEMORY SYSTEMu a technológii XTRA od spoločnosti Austroflamm získate oboje a Vaše kachle budú odovzdávať teplo viac ako 12 hodín. (pozn. HMS – 8 hod., Extra – 12 hod.)

  Model Spark s Heat Memory Systémom – prierez.

  Pre toto sú rozhodujúce predovšetkým dva faktory: 1. Materiál s vynikajúcimi akumulačnými vlastnosťami. Prostredníctvom Heat Memory Systému vyvinula spoločnosť Austroflamm veľmi ťažký materiál (s objemovou hmotnosťou viac ako 3 kg/dm3), ktorý dokáže veľmi dobre prijímať a odovzdávať teplo počas dlhej doby. Táto patentovaná technológia je teraz dostupná aj na Slovensku.

   

  Platne s Heat Memory Systémom

  2. Umiestnenie akumulačnej hmoty. Prinajmenšom rovnako dôležité ako akumulačný materiál je jeho umiestnenie. Akumulačná hmota musí byť umiestnená čo možno najbližšie k zdroju tepla, to znamená k ohnisku krbových kachlí. Ak sa použije akumulačný materiál iba ako vrchné obloženie kachlí, potom sa k materiálu jednoducho nedostane dostatok energie. Preto sa pri výrobkoch Austroflamm inštaluje akumulačná hmota aj do vnútra kachlí. Samozrejme, že aj spôsob umiestnenia je patentovaný.
  TECHNOLÓGIE

   

   

  Xtra

  Vylepšili sme vlastné riešenie HMS akumulácie tepla na maximum – Xtra. Kombinujeme Heat Memory System s ďalším špeciálnym výmenníkom tepla, čím predlžujeme odovzdávanie tepla na viac ako 12 hodín. Sami rozhodnite o tom, či potrebujete rýchlo vykúriť obývací priestor alebo si budete vychutnávať príjemné sálavé teplo.

  Tower Xtra so 130 kg ťažkými akumulačnými hmotami, (zobrazené bez opláštenia).

  KERAMOTT obloženie ohniska

  Najmodernejšie krbové kachle si vyžadujú okrem dizajnérskych nápadov aj enormnú prácu na vývoji v oblasti technológie spaľovania. Dôkazom našeho úsilia je úplne nový typ ohniska: Každý model krbových kachlí od spoločnosti Austroflamm má ohnisko zhotovené z Keramottu. Keramott je výsledkom vlastného vývoja a ako konštrukčný materiál ohniska má optimálne zladený pomer medzi tepelnou vodivosťou a tepelnou izoláciou. V keramottovom ohnisku je palivo spaľované s oveľa vyššou účinnosťou a pri vyšších teplotách, čo prináša nielen spaľovanie s nízkym obsahom emisií, ale najmä úsporu dreva. Keramott odoláva vysokým teplotám (až do 1200 °C), no zároveň sa na jeho povrchu takmer neusádzajú sadze a ohnisko kachlí vrátane skla dvierok zostávajú krásne čisté. Naše krbové kachle Vám ponúkajú vždy niečo viac.

   

   

   

   

   

  Technológia spaľovania

  Technické a emisné normy sú pre nás dôležité. Všetky krbové kachle Austroflamm výrabame podľa prísnych technických noriem a predpisov (STN EN 13240, DIN plus). Naše vývojové oddelenie a naši konštruktéri sa pri navrhovaní technických riešení konštrukcie krbových kachlí dopracovali aj o niečo ďalej ako požadujú predpisy. Vysoká účinnosť (pozn. 84%  pri modeli MONO), a nízke hodnoty produkcie emisií pri spaľovaní sú toho dôkazom. Šetrný prístup k životnému prostrediu a k obnoviteľným zdrojom energie nám nie je ľahostajný. Preto pri kúpe našich výrobkov získavate vždy viac.

  Prevedenie

  Mastenec, Oceľ


Možno by sa Vám páčilo…

unoxtraunoxtra

Uno Xtra

3.613
kachle kokokachle koko

Koko 2.0 Mastenec

2.302
kachle clou compactkachle clou compact

Clou Compact

2.924
kachle flokkachle flok

Flok 2.0 Mastenec

1.855